• Свеж
VTSYIQI ETCR2100+ Дигитални Менгеме Земјата Земјата Отпор Метар Тестер 0.01 да 1200ohm 32-МИЛИМЕТРИ 99Sets се Чуваат Податоците Менгеме На Дигитални Земјата Отпор Тестер Со Аларм Ф?

VTSYIQI ETCR2100+ Дигитални Менгеме Земјата Земјата Отпор Метар Тестер 0.01 да 1200ohm 32-МИЛИМЕТРИ 99Sets

Buyers rating:
DEN 6936.00

Од стока

◆ На ETCR Менгеме Земјата Отпор Метар мерки земјата грешки кои не може да се мери со конвенционалните методи, може да се користи во апликации каде што традиционалните методи не може да се мери, и е широко се користи за мерење на земјата отпор на различни уреди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне