• Свеж
LEXRUSTI Притисок за Миење Пиштол Кит, Моќ за Миење Пиштол со M22 15mm да M22 14mm Фитинг,1/4 Брз Connerctor,17 Инчен Притисок за Миење Стапче, 7 Спреј Млазници Совети, 5 О-Прстени,4500 PSI

LEXRUSTI Притисок за Миење Пиштол Кит, Моќ за Миење Пиштол со M22 15mm да M22 14mm Фитинг,1/4 Брз Connerctor,17

Buyers rating:
DEN 863.76

Од стока

1/4" стандард брз полнач.Наменета за чистење на различни видови на површини.Max проток е 6.За широк спектар на значења, како што се перење, автомобил, наводнување цвеќиња, чистење на тротоарот, се Искапат домашни миленици итн.Како што млазници совети, пена, топови, pivoting спојка, подвозјето почиста, вода метла, површината почиста и така натаму.Соберат долго или кратко Притисок за Миење пиштоли според вашите потреби. 17 Инчен Притисок за Миење Стапче.Тоа е одличен подарок за сопруги, мајки, семејство и пријатели.Тоа е засилен со високо-квалитетни PP школка и направени од избрани месинг и нерѓосувачки челик, која може да издржи висок притисок апликации, е издржлив, и не е лесно да излегуваат во јавноста. 7 Млазницата Совети : 0, 15, 25, 40 степен, сапун млазницата, џет испирање, прскање сапун. ★Ергономски Дизајн : се Справи со дизајниран поудобен и подобар стисок. ★7 Млазницата Совети : Различни спреј агли,Наменета за чистење на различни видови на површини (0, 15, 25, 40 степен, сапун млазницата, џет испирање, прскање сапун).Постои безбедноста активирањето се заклучува во место на пиштол за да се спречи несреќа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Stens 390-220 Аеро Линија (10 Парчиња)
  • Свеж
Се проценува:

Stens 390-220 Аеро Линија (10 Парчиња)

Пакет Од 12 Цени На Пакет, Кои Се Продаваат По Пакет.ТешкиДолжност И Моделирани Да Outlast Премиум Тример Лин

DEN 575.28