• Свеж
Phone Држач за Гитара Отстранлив Вшмукување Чаша Телефон Заградата Auto Phone Планината Мобилен Телефон Поддршка Решетката за Домашна Канцеларија, Дневна Соба Сива

Phone Држач за Гитара Отстранлив Вшмукување Чаша Телефон Заградата Auto Phone Планината Мобилен Телефон Поддршка

Buyers rating:
DEN 366.96

Од стока

ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ На пингвин во облик на дизајн го прави тоа декоративни и убава.ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ приложување на гитара, погодно да се игра гитара и да се види на музика резултат.ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ Креативен дизајн, добар подарок за вашето семејство и пријатели, и тие ќе го тоа.ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ Мулти - функционални и разноврсна, може да се користи за гитари, автомобили, дом за инфомација и други мазни површини.ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ исто Така, може да се користи не за навигација со автомобил, но, исто така, за следниве ТВ-шоу дома.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05
  • Свеж
Се проценува:

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 839.52