• Свеж
eXtremeRate PlayVital Прилагодено Заштитни Зафат Случај за Nintendo Switch Лајт, Небото Сино Хард Корица Заштитник за Nintendo Switch Лајт - 1 x Белата Граница Калено Стакло Екран Заштитник

eXtremeRate PlayVital Прилагодено Заштитни Зафат Случај за Nintendo Switch Лајт, Небото Сино Хард Корица Заштитник

Buyers rating:
DEN 597.60

Од стока

Излупете исклучување на јазичето за да се изложуваат на лепило.Дали сакате да го додадете личност и заштита едноставно и брзо?.Прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници и камери.Позиција заштитник на Прекинувачот лајт.Здрав КОМПЈУТЕР материјал нуди shockproof заштита од влијанието на случајно паѓа или капки за очи.Прилагодено вашиот Switch Лајт без замена своите школки.Светло и удобно.Сите копчиња и пристаништа се точно приспособени за да се овозможи директна полнење и да го замени игра картички без демонтажа.Текстурата не е rubberized заврши.На стилски и удобно заштитни случај ќе ги задоволи вашите потреби а носат сте нов гејминг искуство.Единствена потпора случај во комбинација со бел раб на екранот заштитник ќе додадете многу повеќе личност во вашиот Switch Лајт конзола.Здрав КОМПЈУТЕР материјал нуди shockproof заштита од влијанието на случајно паѓа или капки за очи.Едноставен за инсталација и отстранување на Прекинувачот Лајт случај.Лесно да се одржи со рака.Дали сте загрижени за случајно оштетување или гребење вашиот Switch Лајт?.Сопствени дизајниран со заштитна маска за совршено се вклопуваат за Nintendo Switch Лајт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне