• Свеж
Студио Silversmith Кристал Бонбони Чинија Сад, Црвена

Студио Silversmith Кристал Бонбони Чинија Сад, Црвена

Buyers rating:
DEN 227.76

Од стока

Направени за слатки љубовници.Доведе слободни кристал.Димензии 5 X5 X2. Совршен одмор подарок.Од 1973 година Godinger специјализира во рачно изработени сребрени, pewter, кристал, од не ' рѓосувачки, и алтернативен метал giftware.Свадба од подароци, свеќници, barware, bakeware, чај поставува и рамки, сте сигурни да се најде совршен точка за некоја посебна прилика.Godinger производи се достапни во сите поголеми трговците на мало низ САД и Канада.Боја : Црвена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне