• Свеж
Bayberry Мирис Полињата за Diffuser Масло Рефил - 8oz - Направени во САД

Bayberry Мирис Полињата за Diffuser Масло Рефил - 8oz - Направени во САД

Buyers rating:
DEN 538.80

Од стока

Подготвен да се користи!Без мешање е потребно.Без алкохол, DPG или phthalates!Нашиот врвен квалитет масла ќе го задржи вашиот простор мирис се одлични за месеци, не недели.Формулиран специјално за полињата за diffusers само.Не се за употреба со масло горилници.Bayberry Полињата за Diffuser Масло е инспиративна традиционалните мешавина од balsam ела игли и шумски плодови.Нијанси на мошус, даб, мов и пачули круг исклучи овој прекрасен мирис.Најсвеж Bayberry Полињата за Diffuser Масло.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне