• Свеж
Алкално Научни UFMX-432 'Рѓосувачки Челик Исправена Замрзнувач Решетката за Матрица Багажник, 14-3/32 Должина x 5-3/16 Ширина x 7-25/64 Висина

Алкално Научни UFMX-432 'Рѓосувачки Челик Исправена Замрзнувач Решетката за Матрица Багажник, 14-3/32 Должина

Buyers rating:
DEN 2465.04

Од стока

Исправена фиока замрзнувач решетката за матрица полици.Оваа решетката има 4" должина од 3" висина прегради.Има 12 полици.Изградена од отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик.Мерки 14-3/32" должина од 5-3/16" ширина од 7-25/64" висина.Исправена замрзнувач полици за 96 добро матрица кутии се изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и нудат удобен чување на примероци во организирана форма.Рек само, без кутии вклучени.Вклучува дел за прачки за да се обезбеди полици во место.Оваа решетката има 4" должина од 3" висина прегради.Има 12 полици.Мерки 14-3/32" должина од 5-3/16" ширина од 7-25/64" висина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне