• Свеж
Камерата Случај Торба Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 7s 7C Инстант Филмската Камера, Премија Кожа Заштитна Маска со Пренослив Рака (Боја)

Камерата Случај Торба Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 7s 7C Инстант Филмската Камера, Премија Кожа Заштитна

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Само одговара за instax мини 7s 7c инстант филмската камера.Секој модел и боја биле ексклузивно дизајниран за појавување на вашата камера совршено.Мини 7s 7c Случај Торба е супер симпатична и на врвот е слободен-отвори-затвори ви овозможува да фотографирате лесно.Производ различни задоволува вашата различни потреби.Совршена како дар, достоен за купување.Исклучителна изведба, високо ниво на квалитет, лесен и издржливи се уникатноста на instax Мини 7s 7c Случај.Боја : Боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне