• Свеж
Божиќ Професионални Коса-Clipper-Чувари на Косата-Тример Водич-Чешли - 8 Боја Кодирани Берберот Clippers Водичи #3170-400 - 1/8 1 Одговара за сите Wahl Clippers

Божиќ Професионални Коса-Clipper-Чувари на Косата-Тример Водич-Чешли - 8 Боја Кодирани Берберот Clippers Водичи

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

Clipper Чувари со Селективен МатеријалОвие коса тример водич се направени од високо квалитетна ABS, која е мека, флексибилни и издржливи, идеални за губење на clippers.Clipper Водичи со Хуманизирано Дизајн-Ова clipper чувари со ергономски дизајн, помош планирам низ косата брзо и ефикасно, одлична за професионална употреба.Многу Лесно за Вас да го Инсталирате и да ги ТргнемеСамо треба да се закачите на clipper водич чешел за сечилото и да се поттикнат да го добие фиксна, тогаш клип фризура сакате.Мулти-функционални Коса Clipper Стражари ПоставениОдговара за wahl clipper и други соодветни коса clipper, како што се Коси 2000, Дизајнер, Супер Коси II, Виш, Икона, Супер Коси, Про Основни, 5 Ѕвезда Balding, 5 Ѕвезда Легенда, 5 Star Magic Клип, 5 Ѕвезда Високи.Clipper Чувари со Различни Големина и Боја8 боја кодирани коса clipper чувари спакувани во организирана послужавник и водич големина е разновидна : 1/8" (3мм), 1/4" (6mm), 3/8" (10мм) , 1/2" (13mm), 5/8" (16mm), 3/4" (19mm), 7/8" (22mm), 1" (25мм).ANNWAH е професионална снабдувач на квалитет на производи и услуги во многу област.ние се грижиме за квалитет на живот на луѓето, а ние, се со цел да се дадат квалитетни производи и услуги за нашите клиенти низ целиот свет.Со цел да се постигне оваа голема визија, има работи напорно за толку многу години.Дали сакате да се обидете?Само го даде шут!Уживајте Во Себе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне