• Свеж
Сојузничките Месинг СМ-1/2X-PB 8-Инчен Огледало со 2x Зголемување, 17-23-1/2-Инчен H, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг СМ-1/2X-PB 8-Инчен Огледало со 2x Зголемување, 17-23-1/2-Инчен H, Полиран Месинг

Buyers rating:
DEN 5359.20

Од стока

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 8-во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло. 2x зголемување на едната страна.Тешки солидна месинг база ќе помогне да се спречи ѓубрето.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне