• Свеж
MZLXDEDIAN Одделение Универзален Мобилен Телефон Држач за Автомобил,[Ултра-Стабилен и Силен Вшмукување] Раце Бесплатно Паркирање на Шофершајбната Воздухот се Пропустл

MZLXDEDIAN Одделение Универзален Мобилен Телефон Држач за Автомобил,[Ултра-Стабилен и Силен Вшмукување] Раце

Buyers rating:
DEN 551.76

Од стока

360° на ротација, мулти-прилагодување на агол, безжично полнење, 4.5 инчен да 6.5 инчи мобилен телефон.Без разлика дали сте разговор, навигација, слушате музика или на полнење, ќе уживаат во побезбедно возење искуство.Се уште има добра вшмукување напојување, погоден за кујнски и други мазни или текстура површини.Телефонот не ќе бидат повлечени.Кога интелигентни инфраред сензор открива дека на мобилен телефон е блиску, заградата автоматски се исклучува мобилниот телефон, и заградата рака се врши на воздухопловството-одделение алуминиум легура, која е фирма и фирма, а трнливиот пат дел нема да се лизга.Една секунда за да го вклучите брзо полнење, 10 W висока моќност, дебели чист бакар прстен, брзина и до 60%, побрзо полнење.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Боја : Црна.Моќност : 10 W.Тежина : 500 грама.Стил : Едноставна.Предности : брзо полнење, безжично полнење.Полнење на далечина : 0~6mm.Полнење принцип : · ЧИ безжична технологија.Применливи сцена : автомобил.Поле на примена : 4.5 инчи ~ 6.5 мобилни телефони.Добредојдовте на Mzlx продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне