• Свеж
Hisencn Дигитален Термостат Контролер за Полнење Замена на Делови за Traeger Дрво Пелети Скари, Traeger Bac365 Про Серија, исто Така, се вклопуваат Traeger Про 20/ 22/ 34 Серија, Скара СК?

Hisencn Дигитален Термостат Контролер за Полнење Замена на Делови за Traeger Дрво Пелети Скари, Traeger Bac365

Buyers rating:
DEN 839.76

Од стока

【Компатибилни модели】- го Заменува BAC365 Pro Series; Одговара на сите Traeger скари (ОСВЕН PTG, PTG+, Tailgater, Јуниор, Bronson Комерцијални Серија);Одговара за Traeger дрво пелети скари про 20 серија,22 серија,34 серија. 【Пакетот вклучува】- Вклучува 1 x дигитален термостат за контрола на одборот; 1 x Месо Сонда Замена.Месо Сонда Замена е лесно да се поврзани, само spliced да термостат води. 【Температура Поставувања】 : 180 да 375 степени Целзиусови и Висока до 450 степени Целзиусови.Автоматско ладење функција кога е затворен!. 【Предниот Панел се Готви Контрола】 : Ќе фина мелодија бразилецот и пушењето време за совршено да се направи храна во секое време, за безбедно, вкусен бразилецот. 【Посебни Чад Режим】 : Може да се контролира хранење брзина, и може да се пуши на ниски и високи температури.【Авто Затвори Циклус на Владата】 : го Намалува износот на остаток пепел остави зад себе во вашиот ложишта и скара дното.Одговара за Traeger дрво пелети скари про 20 серија,22 серија,34 серија;Одговара на сите Traeger скари (ОСВЕН PTG+, Tailgater, Јуниор, Bronson Комерцијални Серија).Светла LED дисплејот, покажува точната готвење температура.Осум Готви Температура Settings (180 преку 375 степени) и висок (до 450).Предниот Панел се Готви Контрола ќе фина мелодија бразилецот и пушењето време за совршено да се направи храна во секое време, за безбедно, вкусен бразилецот.Посебни Чад Режим : Може да се контролира хранење брзина, и може да се пуши на ниски и високи температури.Авто Затвори Циклус Режим : ги Намалува износот на остаток пепел остави зад себе во вашиот ложишта и скара дното.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне