• Свеж
Љубовен Моменти од страна на Водечките Дама на Жените Чипка Негување на Градник - Underwire Поместена Удобно Т-Маица Градник За Чување Мајки

Љубовен Моменти од страна на Водечките Дама на Жените Чипка Негување на Градник - Underwire Поместена Удобно

Buyers rating:
DEN 334.56

Од стока

92% Најлон, 8% Spandex.Рака Мие Само.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ : Водечки Лејди старечки градник е лесен и удобно одговара на вашиот облик – совршени за секојдневна облека.ПРАВИ ЧУВАЊЕ ЛЕСНО : Нашата чипка т-маица старечки градник е дизајниран со пати во текот чаши, кои остануваат во место, мека памучна slings и лесен-за-користење, не една страна димовска clasps.Одлично за доењето и транспорт дома или во движење.ЕЛЕГАНТЕН ЧИПКА : Чувствуваат добро и сигурни во ова прекрасно парче долна облека кои секоја нова мајка заслужува.ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : Уживајте во нашиот флексибилни чипка бендови и дополнителни четвртиот кука кој им овозможува на вашето тело да се прошири за екстра мама удобност!.РАЗНОВРСНА : прекрасна чипка и елегантен лак го прави овој градник совршен за да се носат на ноќта.Удобно доволно за да се носат како основен т-маица градник, без покажува преку вашата маица.Поддршка, убавина и утеха на сите мајки доилки!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне