• Свеж
Keurig Зелена Планина Кафе Roasters Омилени Колекција Различни Пак, Еден-Служи Кафе К-Купот Парчиња Мостра, 40 Count

Keurig Зелена Планина Кафе Roasters Омилени Колекција Различни Пак, Еден-Служи Кафе К-Купот Парчиња Мостра,

Buyers rating:
DEN 623.76

Од стока

ВКЛУЧУВА : 4 кутии на 1 К-Купот парчиња од сорти како Зелени Планински Кафе Roasters Темно Магија, Појадок Мешавина, Колумбиската Фер Трговија Одберете и Nantucket Смеса.ИЗБОР : Е инспириран избор на светло, средни, и темно печено месо, совршен за истражување на различни и дегустација на традицијата на Зелена Планина Кафе Roasters.КОМПАТИБИЛНОСТ : Содржи автентични Keurig К-Купот на парчиња, конструиран за гарантиран квалитет и компатибилност со сите Keurig К-Купот Pod кафе на одлуки.ПАКУВАЊЕ : К-Чаша Парчиња да не се во оригинално пакување и може да се појават различни отколку на сликата.Печено месо : Вклучува светлина, средни и темно печено кафе, како и Фер Трговија сорти.Вкус Име : Зелена Планина Омилени | Големина : 40 Брои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне