• Свеж
Метал Држачот на + 25 парчиња Празен Бел Сублимација Метал Име Картичка Дебели 0,32 mm 3.4 x 2.1 инчи Печатење на Визит Картичка Користете Сублимација Мастило и Хартија Гра

Метал Држачот на + 25 парчиња Празен Бел Сублимација Метал Име Картичка Дебели 0,32 mm 3.4 x 2.1 инчи Печатење

Buyers rating:
DEN 335.04

Од стока

Изработен од алуминиумска легура материјал, да биде укината или свиткано, цврсти и издржливи, никогаш не се рѓа, не-токсични и здрави.Може да се користи за пренос на топлина или ласерско гравирање Пневматски Точка Peen Означување на Машина. 25 парчиња 3.4 во (86mm) x 2.1 во (54mm) X 0.32 mm дебелина, слична големина како банкарска картичка, мазна и рамна круг агол.Црна и Сива Метал Бизнис картичка во Држачот.Одличен квалитет и таписерии изработка, металик бизнис картички се направи вашиот идентитет непогрешлив и да изгледаат повеќе домот.Погодна како ВИП картичка, или подарок метал картичка за компанија или организација да се направи повеќе извонредна и уникатна.Тоа е погоден за бизнис промоција или лична употреба.Можете да ја испечатите сликата која сакате директно на секоја картичка.Answer : ___________________________ Note : Ние обезбедуваме само метал ќорци без гравирање.Најчесто се користи за : Бизнис Картички, Трофеј, Плакети, ви Благодариме картички, База Плочи, Оградата знаци, Роботика и многу други Изработката потреби.Боја : ЗЛАТО.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне