• Свеж
Поп Карпи Гуши Бонбони Различни Пакување од 20 – Класичен Пукање Бонбони - Пет (5) Различни Вкусови (4) на секое - Сина Razz, Напукнување Џвакање, Тропски Удар, Памук Бонбо

Поп Карпи Гуши Бонбони Различни Пакување од 20 – Класичен Пукање Бонбони - Пет (5) Различни Вкусови (4) на

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

Поп Карпи класичен пукање fizzing бонбони различни пакување од 20. Совршена комбинација пакет за колеџи, екскурзии, забави, родендени, канцеларија, состаноци, болници, цркви, војската, се-и-наскоро care пакети и повеќе.Поп Карпи се без глутен, кикирики, дрво ореви, јајца, риба и школки.Пет (5) Различни Вкусови (4) на секое - Сина Razz, Напукнување Џвакање, Тропски Удар, Памук Бонбони, Зелено Јаболко). 5 од Најпопуларните вкусови на Поп Карпи, 4 од секоја.Тие Fizz, Поп, Деца ги САКАМ..пробвам и да видиме што е тоа за сите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне