• Свеж
SKL ДОМА од сабота Витез Ltd. Море Лебдат Држач, Четка За Заби, Природни

SKL ДОМА од сабота Витез Ltd. Море Лебдат Држач, Четка За Заби, Природни

Buyers rating:
DEN 2368.80

Од стока

100% Смола.Вклучува 1 држач, четка за заби.Извајани крајбрежје дизајн со seagull качен на дрвени столбови.Дизајниран да се одржи повеќето стандардни, рачно или електрични четки за заби.Смола. 5.5" x 2.25" x 6.5".Ги чистат со влажна крпа.Увезени.SKL Дома да ти донесе од страна сабота Витез Ltd., лидер на 40+ години во почетниот décor индустрија.Стил : Држач, Четка За Заби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне