• Свеж
БИК Wite-Out Брз Сува Корекција Течност - 3 Pack (BICWOFQD324)

БИК Wite-Out Брз Сува Корекција Течност - 3 Pack (BICWOFQD324)

Buyers rating:
DEN 1106.40

Од стока

Мулти-цел корекција течност брзо опфаќа грешки.Продолжува со лесен-за-користење пена апликатори и суши брзо.Работи на факсови, фотокопии, мастило, постојан напредок, и повеќе.Пена четка се однесува течност прецизно.Големина : 3 Count (Пакување од 1) | Стил : Корекција Течност Со БИК Wite-Out Бренд Брз Сува Корекција Течност, одредување на ситни грешки на вашите документи може да биде брз и лесен.Направени од страна на Америка #1 Корекција Бренд,* оваа течност брзо опфаќа ракописниот и печатени грешки за професионален изглед на резултатите.Удобен апликатори, го прави лесно да ги прикријат грешки, без било хаос, и брзо сушење формула помага да се заштеди време.Оваа три-count кутија на корекција течност осигурува ќе имаат многу достапни за двете дом и канцеларија употреба. *Извор : NPD Group, Inc./Мало Следење на Услуга/U. S. Вистинската Единица за Продажба во Комбинација, Корекција Течност, Ленти и Пенкало/Јан-Декември 2017.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне