• Свеж
Компатибилен со Apple Види Бенд Види Рака Мајчин Југозападниот Американски Индијански Ацтеките Navajo 38mm 40mm Мека СТП Кожа Замена Рака за iWatch Серија 5 4 3 2 1

Компатибилен со Apple Види Бенд Види Рака Мајчин Југозападниот Американски Индијански Ацтеките Navajo 38mm

Buyers rating:
DEN 789.60

Од стока

Лесно да се размонтираат и да ја инсталирате,можете Да го заклучите вашиот види прецизно и безбедно, фирма и не е лесно да падне.-На СТП Кожа еластична бенд претстава која сама по себе секојдневен стилови, athleisure носат, и тренингот опрема.Е ова одговара на мојот зглоб?-Не грижете се, една големина одговара на повеќето зглоб, исто Така, може да се прилагоди на повеќето фитинг должина со прилагодливи тока, што е погодна за зглобовите на децата и тинејџерите, така што може да се купи со доверба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне