• Свеж
Vikuiti 2X CV8 Екран Заштитник за Sony Walkman NWZ-F806, одговара, висока Adhesiveness, Ултра Јасно, Отпорно на Гребење

Vikuiti 2X CV8 Екран Заштитник за Sony Walkman NWZ-F806, одговара, висока Adhesiveness, Ултра Јасно, Отпорно

Buyers rating:
DEN 455.52

Од стока

Меур бесплатна инсталација загарантирани!Секој може да управувате со балон за бесплатна инсталација.Високо ниво на транспарентност, затоа едвај видливи (ultra јасно).Ефективна нула заштита, многу издржливи.Секој тип е обичај прави (без униформа големини).Поправки изгребани површини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне