• Свеж
PDGJG Црна Вертикален Удира Мажите Перики, Влакна Механизам, Мода за Мажи Краток Права Коса, Перики

PDGJG Црна Вертикален Удира Мажите Перики, Влакна Механизам, Мода за Мажи Краток Права Коса, Перики

Buyers rating:
DEN 5883.12

Од стока

Природни синтетички влакна : добро губење на квалитет, мека рака, природни и lifelike.Прирачник за внатрешна нето : дише дизајн, одлична изработка, удобен за носење.Се зголеми нето : 100% дише зголеми нето, полн со еластичност и силна лепливоста.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Прилагодливи стигнале тока : прилагодлив во големина.Постојат копчиња на двете страни на нето-капа за да се прилагоди на главата обемот, кои можат да се прилагодат на различни главата circumferences.Природни синтетички влакна : добро губење на квалитет, мека рака, природни и lifelike.Прирачник за внатрешна нето : дише дизајн, одлична изработка, удобен за носење.Се зголеми нето : 100% дише зголеми нето, полн со еластичност и силна лепливоста.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, темата партии, ноќта на Вештерките, играње на улоги, итн.Прилагодливи стигнале тока : прилагодлив во големина.Постојат копчиња на двете страни на нето-капа за да се прилагоди на главата обемот, кои можат да се прилагодат на различни главата circumferences.Губење на материјал : К жица/P wire Suitable за тонот на кожата : природна кожа tone Suitable за лицето форма : било лице shape Suitable за публиката : men Color : мешани color Can биде топлина обоена : не топлина dyed Inner нето-големина : 21.5 inches Hair карактеристики : долготрајни фризура, природни влакна color Inner нето карактеристики : удобно и дише, зелена и еколошка friendly Packing : 1x Wig Only содржината на погоре пакет, а не на други производи.Ве молиме имајте во предвид : Сите перики ќе падне малку, особено кога тие се носи за прв пат, што е нормално.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни екраните може да предизвика бојата на објектот во сликата да биде различна од бојата на вистинскиот објект.На дозволената грешка мерење е +/- 1-3cm.Сомот Удобност Перика Зафат Бенд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне