• Свеж
Ману Дома Мејер Лимон Полињата за Diffuser Рефил Масло | Вклучува Природен Сет на Стапчиња | Направени со Етерични Масла Мешавина од Лимони, Мандарина и Цитрус Екстракт

Ману Дома Мејер Лимон Полињата за Diffuser Рефил Масло | Вклучува Природен Сет на Стапчиња | Направени со Етерични

Buyers rating:
DEN 588.00

Од стока

★ Ману Дома Мејер лимон Diffuser ~Чисти билни мирис е споен со природни етерични масла од Лимони & цитрус.Освежување ботанички мирис носи дома uplifting ароми Лимони.Природни масла и трската Вклучени~. ★ Контрола мирис интензитет од бројот на трската се користи и фреквенцијата на нервира трската. ★Долго lasting Fragrance нуди долготрајни уживање и ќе обилно испуштаат мирис за многу, многу време. ★ 100% Задоволство Да Се Гарантира.Без нервози.Нема главоболки. ★ Страна Направени во САД!Голем 4oz Убава Рефил Шише.Ману Дома Мејер Лимон Полињата за Diffuser Рефил ~ 4 мл Шише ~ Вклучува Природен Сет на Стапчиња~ Прогласен за Најдобар Цитрус Мирис ~ Направени со Етерични Масла Мешавина од Лимони, Мандарина и Цитрус Екстракт ~ Гордо Направени во САД!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне