• Свеж
Двојно Клип 360 Ротирачки Флексибилни Автомобил Планината Мобилен Телефон Носителот Стојат Автомобил Додатоци за iPhone, Samsung, LG, Nexus, HTC, Motorola, Sony и Други паметни телефон

Двојно Клип 360 Ротирачки Флексибилни Автомобил Планината Мобилен Телефон Носителот Стојат Автомобил Додатоци

Buyers rating:
DEN 580.80

Од стока

Специјално дизајнирани за iphone, Samsung , HTC, Blackberry, и GPS / PDA / PSP / i Pod/ MP3 / MP4 Плеери, и др.Двојно стеги дизајн, тоа е дека потоне во да го зграби вашиот уред за силна стабилна се одржи и да се спречи вашиот телефон уред капка на земјата Долго флексибилни рака gooseneck дизајн за лесна за позиционирање и донесе телефонот плакарот на возачот.Долго флексибилни рака gooseneck дизајн за лесна за позиционирање и донесе телефонот плакарот на возачот.Силна вшмукување чаша дизајн, можете да монтажа на автомобил шофершајбната/табла или вашиот дом, биро, мазна ѕид, итн.Ажурирана производ како пред и кога ќе се сретне со проблем кога го користите тоа може да ни се јавите лесно.Седум-ден услуга, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Опис на производот : Компатибилна со речиси сите големина на мобилен телефон екран 3.2"-6",Отворете max=90mm, која обезбедува вашиот паметни телефони, вклучувајќи iphone, Samsung ,HTC, Blackberry, и GPS / PDA / PSP / i Pod/ MP3 / MP4 Плеери, и др.Функција : Двоен Стеги дизајн, тоа е дека потоне во да го зграби вашиот уред за силна стабилна задржете, и да се спречи вашиот телефон уред падне на земјата.Силикон линии и цврст стисок држи вашиот телефон безбедно и сигурно.360 степени Ротирачки Заеднички, тоа обезбеди добар изглед за вашиот гледање.Долго Флексибилни рака Gooseneck дизајн за лесна за позиционирање,и донесе на телефонот плакарот на возачот.Можете да ги задржи очите нагоре наместо надолу во потрага на вашиот телефон.Силна Вшмукување Чаша Дизајн,можете да монтажа на автомобил шофершајбната/табла, или вашиот дом, биро, Мазна ѕид, и др.Жешка температура отпорни, компактен дизајн, лесно да го инсталирате, нема потребни алатки.Боја : Black Net Тежина : 104g/ 3.67 oz Flexible Рака должина : Max. 205mm/ 8.07".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне