• Свеж
Брејди 128266 Одржување Знак, ЛегендаРака Мие Само, 10 Висина, 14 Тежина, Бела боја, на Црвена

Брејди 128266 Одржување Знак, ЛегендаРака Мие Само, 10 Висина, 14 Тежина, Бела боја, на Црвена

Buyers rating:
DEN 326.16

Од стока

Направени од Б-401 пластичен материјал.Знак панели се коло-заробиме и удирани со тупаници за примена на цврсти површини.Добра хемиска и отпорност на триење. 3-5 години во просек се очекува отворено живот.Одржување знаци потсетуваат на вработените да се следат добрите домаќинство практики, како и машина и оперативни инструкции.Овие одржување знаци помогне да управуваат и да се одржи чиста и безбедна работното место.HEADER : (без header).Легенда : Рака Мие Само.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне