• Свеж
Homyl Автомобил Телефон Планината Табла Мобилен Телефон Држачот за S20 S10 S9 S8 Сите паметни телефони - Црна

Homyl Автомобил Телефон Планината Табла Мобилен Телефон Држачот за S20 S10 S9 S8 Сите паметни телефони - Црна

Buyers rating:
DEN 1368.00

Од стока

* Силна база може да стабилизирање на производот на вашиот табла, обезбедување на вашиот телефон со силна клипови. * Надгради силна stickiness морон првенство одговара на сите dashboards со мазни површини, само бидете сигурни дека за да се отстранат сите на воздух од пред под заклучување на рачката. * Луксузен изглед, 360 ротација на екранот и 270 прилагодливи рака ви даде повеќе convience. * Направени од високо квалитетна ABS материјали, флексибилни и издржливи. * Го држите телефонот и чување на безбедно преку секој пад, давање на телефонот мирно возење.Опис : - Луксузен изглед, 360 ротација на екранот и 270 прилагодливи рака ви даде повеќе convience. - Надградена силна stickiness морон првенство одговара на сите dashboards со мазни површини, само бидете сигурни дека за да се отстранат сите на воздух од пред под заклучување на рачката. - Направени од високо квалитетна ABS материјали, флексибилни и издржливи. - Силна база може да стабилизирање на производот на вашиот табла, обезбедување на вашиот телефон со силна клипови. - Одржување на вашиот телефон и чување на безбедно преку секој пад, давање на телефонот мирно возење.Спецификација : - Производ големина : 8.5 cm/3.35 инчен - материјал : plastic Package Вклучува : 1 Парче Автомобил Телефон Mount Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристиките

- Product size:
8.5cm/3.35inch
- material:
plastic
Package Includes:
1 Piece Car Phone Mount :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Вака можеби ќе ви се допадне