• Свеж
Othmro 3 Pack 5 МЛ Метални Конзерви Завртка Врвот Круг Лименки Завртка Капак Контејнери со Јасни Прозорец за Продавница Зачини, Бонбони, Чај или Давање на Подарок

Othmro 3 Pack 5 МЛ Метални Конзерви Завртка Врвот Круг Лименки Завртка Капак Контејнери со Јасни Прозорец за

Buyers rating:
DEN 275.76

Од стока

【Dimentions】-сад е 82mm/3.2 инчен во надворешен дијаметар и 36mm/1.4 инчен во и надвор длабочина,; За детали, ве молиме погледнете во слики. 【Алуминиумска Конзерва Тегли】-3 Пакет 150ml/5oz Метални Конзерви Контејнерите со Капаци, направени од издржлив алуминиум,лесни, но издржлив, лесен за носење, лесно формирана со круг работ дизајн, лесно и безбедно да се отвори и затвори за да се заштити вашите производи и да се спречи протекување. 【Висок Квалитет Јасно windows прави тоа е лесно да се најдете објект што треба во време и нека можете брзо да се идентификува што е она што е внатре, без отворање на контејнери и исто така во голема мера помага за да се покаже вашата содржина. 【Мазни Рабови】-Овие завртка лименки немаат остри рабови, лесно да се отвораат и затвораат, кои можат да ви донесе безбедност користење на искуство. 【Повеќенаменски Метал Tins】- Висок квалитет materail се одлични за storaging рачно изработени лосиони, креми, salves, balms,примерок садови, билки, ноктите уметност и др.Го елиминира ризикот од топење или протекување.Плитки садови со прес-горниот капак направени од калај позлатен челик со навој покрива.Откако се применува на база на калај, олово чува безбеден чекање, елиминирање на ризикот од било неуредна протекување за време на вашиот многу патува.Овој објект е фантастична за носење на багажот.Боја : 3pcs 150g/150ml/5 мл сребро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне