• Свеж
Стариот Свеќа Штала Зима Желби Потпури 4 Првенство Торба - Совршен Зимски или Божиќ Декорација или Чаша Додатен - И Миризлива и Направени во САД

Стариот Свеќа Штала Зима Желби Потпури 4 Првенство Торба - Совршен Зимски или Божиќ Декорација или Чаша Додатен

Buyers rating:
DEN 406.80

Од стока

Зимски Желби Мирис - тоа Може да се користи за Потпури или Домашна Декорација.Локален Омилени - Многу Уникатна Потпури - 4 Првенство Торба - И Миризлива.Борови Шишарки, Цимет, и Зимските Објекти Кои Се Визуелно Привлечен.Неверојатни Свеж Мирис додава освежувачки мирис и pop на боја на секој простор. 100% Пари Назад, ако не се Задоволни.Стариот Свеќа Штала се наоѓа во Однос АП, сместена во срцето на Amish Земјата.Локалните занаетчии биле страна се вливаат и потопување свеќи старомодните начин за над 40 години, и оттогаш се прошири нивната линија да се вклучат потпури направени со висок квалитет растенија, за да одговара на нивните тегла мириси.Стариот Свеќа Штала започна во Јован и Fannie Beiler е подрумот за време на крајот на 1960-тите.Свеќа правење бизнис, се прошири толку брзо се тие мораа да се преселат на работата три пати пред да се населите во Однос каде што сегашната зграда се состои од околу 28,000 квадратни.нозете.Овде, во Стариот Свеќа Штала ние како да се каже "Удар од светлата и да се сврти на свеќи".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне