• Свеж
XJJZS Накит Кутија Девојки Музика Накит Кутија со Балерина, Уникатен Дрвени Музички Кутија со Големо Огледало (Боја : A)

XJJZS Накит Кутија Девојки Музика Накит Кутија со Балерина, Уникатен Дрвени Музички Кутија со Големо Огледало

Buyers rating:
DEN 4720.56

Од стока

Мила Балет,Тематските Накит Кутија Карактеристики Twirling Балерина Figurine & Разни Прегради.Daintily Украсена Надворешноста Опишува Симпатична Девојка Танчерка, Влечки, Рози, Срца & Алатници.Keepsake Градите Содржи Заштитна Сомот Обвивка, Огледало & Посебни Партиции за Прстени & Tidbits.Удобен База Крие Целосна Должина Складирање Фиока за Домување Поголеми Ѓердани & Шарм.Вграден-во Музичкиот Плеер.Доживеете вашето детство или ги инспирира вашата мала принцеза!На Балерина Накит Кутија е совршено носталгични малку девојки богатство кое ќе го загрее твоето срце за многу години да дојде.Оваа складирање градите функции прилично се насликани балерина во придружба модел на нежни пастелни цвеќиња, срца, панделки, и балет влечки.кутија дното фиока ги крие поголеми предмети.Ако сте во потрага за идеална сентиментални подарок за вашиот мал ангел, оваа Балерина, Накит Кутија е ох толку скапоцени!Она што е во Кутијата?Прецизно направена накит кутија Изградена-во специјално адаптирани музичкиот плеер Ротирачки механички балерина, Без батерии required How да Уживаат Нежно завршат музичка кутија е клуч на рака Се entranced од страна на танчерка перформансите на Безбедно stow накит и мали богатства им Даде на вашиот малку една доживотна memento!Накит музика box Size : 19*13*22cm Material : еколошки картон.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне