• Свеж
Висок Притисок Моќ Перач На Автомобили Пиштол Градина Наводнување Црево Млазницата Џет Наводнување Sprayer Sprinkler Cleaning Tool,Притисок За Миење Пиштол Ленс Спреј Стапче,Ав

Висок Притисок Моќ Перач На Автомобили Пиштол Градина Наводнување Црево Млазницата Џет Наводнување Sprayer

Buyers rating:
DEN 780.00

Од стока

【2 Спреј Месинг Млазници】 - Вклучува 2 Млазници : авион поток и фан спреј.Можете да ја промените на вода за прскање метод за да ги задоволат вашите различни потреби.Тоа може да се задоволат потребите на миење автомобили, камиони, подови, чистење на windows и наводнување градини.Притисок е поврзан со домашни вода под притисок, без електрична енергија и нема моќ е потребно, подобро да одговара на вашите потреби. 【2 Начини за да се Поврзете Цревото 】- Еден начин е pluging на вода црево директно со моќ за миење стапче.Друг начин е да се користи приклучок што доаѓа со производот, и приклучок директно во цревото конектор.Лесно се поврзува на секој дом градина автомобил црева. 【Рѓа & Отпорни на Корозија】 - Месинг стандард градина црево спојка, алуминиум orginal моќ за миење стапче.Цврсти и трајни, не е лесно да се биде свиткана, производ останува иста, по период на време во споредба со други прачки. 【Флексибилни Чистење Стапче】 : Користење на проширена мека стапче, моќта за миење стапче лесно може да се постигне места, кои се обично тешко да се исчисти, како што се на покривот на возилото и олук. 【Widly Апликација】 - Лесно се мијат вашиот автомобил, камион, camper, или на брод и се справи со валкани тркала и прирабници и секаде каде што сакате.Миење стапче има безбедност заклучување потребен за да спречите случајно спрејови.Најдобар Избор Висок Притисок Моќ за Миење Спреј Млазницата Вода Црево Стапче Attachment Features : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 Боја : сина Големина : 46.5 СМ Вода притисок : 8 кг Прскање растојание : 15 милиони Должина : 465mm Дупка : 3мм Материјал : (цевка) алуминиум + (топката вентил) бакар + (TPR) се справи со Одговара за : сите ?" стандард градинарски црева/други димензии со стандард 1" женски црево лигавче конектори Пакет вклучуваат : 1x Висок Притисок Спреј Пиштол 1x Млазницата 2x Спреј Совети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

3dRose Градина Знаме, Бела
  • Свеж
Се проценува:

3dRose Градина Знаме, Бела

Димензии (во инчи) : 8 H x 8 (W x 0 5 D Inset висок сјај 6" x 6" керамички плочки.Клучалката во задниот дел на рамка ово

DEN 738.72
Connex KL6430119 Galvanised Пост Навртки M10 x 80mm
  • Свеж
Се проценува:

Connex KL6430119 Galvanised Пост Навртки M10 x 80mm

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд : CONNEX.Со дрво и метрички навој.За прицврстување н

DEN 676.80