• Свеж
Ноктот Прстен Монтажа Солидна Сребро 925 Прстен База Лесно Монтирање Амбиент за DIY рачно изработени Накит Понуда за Жените 14K Златна Боја ¡ ¡

Ноктот Прстен Монтажа Солидна Сребро 925 Прстен База Лесно Монтирање Амбиент за DIY рачно изработени Накит

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

МАТЕРИЈАЛ✦925 фунта сребро, не е лесно да се добие rusty.Сепак имајте светла и сјајна по користена подолго време,со висок квалитет,боја : 14k злато.ГОЛЕМИНА✦ дебелина 0.8 mm(20 gauga),должина 16mm,прст големина : 7 НАС,пакет : 1 PC.УПОТРЕБА✦Користете го овој прстен празно за да го поставите вашиот сопствен суровини камен или друг камен за да ја направите вашата прстен!.ЗАНАЕТ✦Секој еден е рачно изработени и ќе има мали варијации.Ние форма на месо тело, лемење на prong жици, и да даде заврши прстен еден полски.ПОДАРОК-ДОСТОЕН✦ Накит е совршен подарок за празниците, прави сентиментални изненадување за било каква прекрасна дама.Голема подароци за Мама или Баба на Денот на Мајката, годишнина, роденден или свадбена прослава.Големина на : Стил А-4 Prongs | Боја : 14k злато.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне