• Свеж
Сечење Одбор & Лента Бамбус и ABS со Отстранлив Храна Дигитално Кујна Скала 5kg( Батерии не се вклучени)

Сечење Одбор & Лента Бамбус и ABS со Отстранлив Храна Дигитално Кујна Скала 5kg( Батерии не се вклучени)

Buyers rating:
DEN 815.76

Од стока

Оваа сечење одбор е многу погоден за готвење ентузијасти и луѓе со строги диети.Дигиталниот кујна скала има вграден-во со висока прецизност вирус мерач сензор систем што може да ви обезбеди со точни 0.1 мл / 1g партиции.Големината на сечење одбор обезбедува со доволно простор, и суровини се погодно за вас да се исчисти повеќе лесно.Во исто време, се отстранува садот може да ги задоволи вас да се отстрани намалување состојки.Во споредба со повеќето дрво или метал или пластика сечење на табли, ова сечење одбор е направен од бамбус и ABS, што го прави полесно да ги собереш и да се исчисти.Сечење одбор е опремен со НИСКО ниво на БАТЕРИЈАТА ИНДИКАТОР, кој ќе ви овозможи да брзо наоѓање на нивото на батеријата од кујната скала, така што можете да го замените батеријата во прв пат.Кујната скала може да се користи за да тежат печено месо, кафе, чај и други објекти кои бараат прецизни мерења на локации.И сечкање одбор опремени може да се задоволат потребите на сечење и мерење во исто време.Боја кутија големина : 400*268*42mm скала големина : 20.4*16.6*3cm Н W : 1.7 KG Една боја логото печатење Применливи батерија : 210m Ah 3 V CR2032*1 Забелешка:Забелешка : Батерии не се вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне