• Свеж
Вар Зелена 1/4 6mm се Тркалаат Винил Pinstriping Pin Мрачно DIY Само Лепило Линија Автомобил Лента Decal Налепници

Вар Зелена 1/4 6mm се Тркалаат Винил Pinstriping Pin Мрачно DIY Само Лепило Линија Автомобил Лента Decal Налепници

Buyers rating:
DEN 372.00

Од стока

Лесно да се намали и да го инсталирате за кориснички изглед.Димензија : 9.80 m / 32.0 ft (Должина).Нашиот квалитет pin лента лента е совршено надополнување и надградба на вашиот автомобилската тела и делови.Снимката е лесно да се скрати за да создаде свој сопствен изглед.Совршено надополнување и надградба на возило тела и делови.Производ живот до 3-5 години на разни површина без исчезнува.Вар Зелена 1/4" 6mm се Тркалаат Винил Pinstriping Pin Мрачно DIY Само Лепило Линија Автомобил Лента Decal Налепници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Налепница Decal Easy Rider Мотоцикл 5 X 2
  • Свеж
Се проценува:

Налепница Decal Easy Rider Мотоцикл 5 X 2

Налепница големина е 5 Х 2 Инчи Сива Боја За 75%.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен

DEN 39.36