• Свеж
Траен Отпечаток Контрола на Пристап Вработен Присуство RFID Биометриски Контрола на Пристап на TCP/IP USB Порта за Контрола на Пристап за Полнење Прецизно

Траен Отпечаток Контрола на Пристап Вработен Присуство RFID Биометриски Контрола на Пристап на TCP/IP USB Порта

Buyers rating:
DEN 1123.20

Од стока

Отпечаток Капацитет : 3,000. Картичка Капацитет : 5,000. Дневник Капацитет : 100,000. RF Картичка : ЕМ ID(стандард)/МФ IC(опционално).Authentication Method : FP само, RF само, PIN само, FP/RF/PIN, PIN&FP, PIN&RF.Features1.Еден отпечаток развијат целиот world2.Усвојување на високо сигурен индустриски составни делови и оптички сензор, мониторите се следи за да се избегне единица се откажам ,уникатен reset key го задржува единица и work3.Лесно да се инсталира на сите кабел EM заклучување инсталација се исти и на традиционалниот IC/ID Пристап control Specifications Fingerprint сензор : Оптички сензор со заштитна cover Algorithm Верзија : ZKFinger 9.0&10.0 Отпечаток Капацитет : 3,000 Картичка Капацитет : 5,000 Дневник Капацитет : 100,000 RF Картичка : ЕМ ID(стандард)/МФ IC(изборен) Authentication Method : FP само, RF само, PIN само, FP/RF/PIN, PIN&FP, PIN&RFAccess Контрола Интерфејс : Електрична брава, Вратата сензор, Аларм, Излезете button Communication : TCP/IP, RS485,USB host Wiegand Сигнал : Wiegand out Operating систем : Linux Power Набавка : 12 VDC 3 AOperating Температура : 0~ 45 If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

1Pcs Нови во Кутија EC40B6-P6PA-1000
  • Свеж
Се проценува:

1Pcs Нови во Кутија EC40B6-P6PA-1000

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 3843.60
1Pcs Сосема Нов MT8150IE Брза Испорака
  • Свеж
Се проценува:

1Pcs Сосема Нов MT8150IE Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 986.40
Упадот Систем Keypads,5-7/8 W,LCD
  • Свеж
Се проценува:

Упадот Систем Keypads,5-7/8 W,LCD

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5748.72