• Свеж
MAEBAND Породилно Стомак Бенд | Бременоста Појас, Корселе Панталони Extender, Породилно Фармерки | Прилагодливи Водат & Поддршка за Сите Бременоста и појава на Постпарталн?

MAEBAND Породилно Стомак Бенд | Бременоста Појас, Корселе Панталони Extender, Породилно Фармерки | Прилагодливи

Buyers rating:
DEN 550.80

Од стока

Maeband бременоста појаси се прошири вашата облека, поддршка на вашиот расте бебето стомакот, и се многу повеќе стилски, функционални, и удобен начин за привремено се трансформира во вашата омилена пред бременоста панталони во породилно фармерки.ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ Maeband стомак бендови се направени за да се рашири и велкро во различни поставки, за да се овозможи обичај се вклопуваат за сите телесни типови.ПРИВРЕМЕН ПРОШИРУВАЊЕ Maeband породилно стомак бендови привремено да се прошири и додадете водат до било корселе во текот на бременост и постпартален. 95% Памук, 5% Spandex.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне