• Свеж
FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Европската Врежан Злато Ѕид Виси Bi-пати Додатоци Кула Закачалка

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Европската Врежан Злато Ѕид Виси Bi-пати Додатоци Кула Закачалка

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само избришете со мека, влажна крпа. ♥*Време на испорака 10-15 дена. ♥ Предмет : Погоден за спални соби, бањи, умивалници, хотели, плакари, кујни, итн. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро. ♥Мултифункционален крпа Бар : Планината тоа во бања,Спална соба,Кујна,Канцеларија,Бар,Работилница,Градина барака или на други места,Може да се откажам различни пешкир,Бања крпи и облека или мали објекти. ♥ Зошто го избере нашиот производ Оваа класична и безвременски модерна крпа решетката е издржлив и водоотпорен.Поради едноставна комбинација на бои, дизајн, тоа е многу погоден за бања, тоалет и мијалник.Без разлика дали имате кујна или купатило, овој простор за заштеда на зграда е идеален избор. ♥ Информации Мултифункционален крпа багажник, ефективни за собирање на предмети.Производот е безбеден и еколошки, не згаснат, и нема гребнатини.Удар или самолепливи, лесно да се инсталира. 3 M лепак, цврсти и издржливи.Да зачувате простор, лесен и брз.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт нашата услуга на персоналот, Ние ќе ви обезбедиме со професионални и квалитетни услуги.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне