• Свеж
Smart Watch за Деловните Мажи, Активност Tracker Часовници со отчукувањата на Срцето Монитор, Водоотпорен Bluetooth Види со Спорт Тракер Чекор Контра Stopwatches Smartwatch за Андроид Тел

Smart Watch за Деловните Мажи, Активност Tracker Часовници со отчукувањата на Срцето Монитор, Водоотпорен Bluetooth

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

【24/7 Отчукувањата На Срцето .Начин 2 : Скенирање на QR код (во прирачник за корисникот) директно;. 2. Како да се поврзете на smartwatch со "H Бенд" СТАН ?.Чекор 1 : вклучете го види, одете во Menu (мени) > Settings (поставки) > Уред Bluetooth името на штрек. (GT).Чекор 2 : Вклучете Bluetooth на вашиот мобилен телефон.Чекор 3 : Start "H Бенд" на вашиот телефон.Чекор 4 : Допрете го Уредот > + > SEARCH AGAIN на вашиот мобилен телефон, да ги Најдете соодветните smartwatch име за да се поврзете.Совети : . *Ве молиме осигурајте се дека телефонот е целосно наполнет, преземете стан " H Бенд ", го вклучите вашиот телефон Bluetooth, но вие треба да го поврзете вашиот телефон и да се види со стан "H Бенд". *Ако сте го поврзале вашиот види од Bluetooth, воопшто не грижете се, вие само треба да прекин на спарување на види во Bluetooth прилагодувања на вашиот телефон и поврзете го телефонот за да го види преку стан. *Ве молиме вклучете го соодветниот софтвер за известување за порака во "H Бенд" СТАН по smartwatch поврзан со вашиот паметен телефон, така што smartwatch може да примите известување нормално.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Розева)
  • Свеж
Се проценува:

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Розева)

【Се прилагодува на вашиот види】TPU бендови ширина 22mm,погоден за T20,T20 W,T21 Tinwoo часовници,тоа има шест бои,а

DEN 311.76