• Свеж
H. VERSAILTEX Прозорец Завеса Прачки за Windows 28 48 Инчи Прилагодливи Декоративни 3/4 Инчен Дијаметар Стандард Еден Прозорец Завеса Род Сет со Пенливи Мозаик Finials, Никел

H. VERSAILTEX Прозорец Завеса Прачки за Windows 28 48 Инчи Прилагодливи Декоративни 3/4 Инчен Дијаметар Стандард

Buyers rating:
DEN 1329.60

Од стока

Земи внимателно со и околу вашиот windows и имајте на ум било архитектонски карактеристики или хардвер кој може да се меша со различни видови на прозорец третмани.Одличен избор за grommet, назад табот, род џеб и табот врвот завеси.Ткаенина тип, стил, моделот појавување, драпериите должина, valances, мерење. 2 трајни монтажа голема заграда (48-84" и 66-120" должина вклучуваат 3 монтажа голема заграда). 2 смола finials.Црна Nickel Pewter.Погоден за светлина и средни или тешки тежина завеси.Одлучи монтажа локации.Секако, завеси, drapes и прозорец treament прачки хардвер може да ја надополни оркестарот шема и да изгледа убаво, тие се исто така важни за приватност, светлина, се крие непријатно карактеристики, обезбедување изолација и повеќе.ЦЕЛИОТ СЕТ : инструкции за Инсталација вклучени, добро пакет со 1 сет на висок квалитет на челик еден прозорец завеса род, 2 смола finials, 2 трајни монтажа голема заграда, и други хардвер. VERSAILTEX продавница.Реновираниот висок квалитет прилагодливи декоративни завеса род поставите носи едноставни и чисти изглед на секоја соба, додека поддршката на било која саканата drapery Great избор за grommet, назад табот, род џеб и табот врвот curtains Suitable за светлина и средни или тешки тежина curtains Ideal за дневни соби, спални соби, јадење соби и кујни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне