• Свеж
Hisencn Нерѓосувачки Челик Готвење Решетки Замена за Charbroil 463268007, 463268606, 463247009, 463244011, 463248108, Термос 461262407, Господар Гради GGP-2501, 18 1/4 инчи

Hisencn Нерѓосувачки Челик Готвење Решетки Замена за Charbroil 463268007, 463268606, 463247009, 463244011,

Buyers rating:
DEN 1175.76

Од стока

Димензии : 18 1/4" x 13 1/8" за секоја мрежа или 26 1/4" x 18 1/4" целокупната; Доаѓа со 2 ребра како на сликата.Бидете сигурни дека ќе се измери големината на вашите оригинални делови и да се споредат со наше ПРЕД цел.Замена за Charbroil Модели : 461210010, 463210011, 463212511, 463215512, 463215513, 463215712, 463215713, 463224611, 463244011, 463247009, 463247109, 463247412, 463248108, 463257010, 463257110, 463261007, 463261107, 463261709, 463267113, 463268007, 463268008, 463268606, 463268706, 463270512, 463270909, 463270912, 463270913, 463271912, 463271913, 466243911, 466244011, 466244012, 466248108, 466268008, 466270610, 466270611, C-46 G5 CB.Замена за Господар Гради Модел : GGP-2501. Замена за Термос Модел : 461262407. Замена за Uniflame Модел : GBC750 W.Замена за Kenmore Модели : 16657, 415.16657900, 415.16657900 Г. 7 MM Род Нерѓосувачки Мрежи трае подолго!!Оригиналниот Дел Броеви : 66652, CG-65 P-CI, Charbroil Дел Броеви : 80005665. 9 килограми, 7mm солидна род не ' рѓосувачки челик.Потешки дел на мрежа, на повеќе топлина тоа ќе го задржат, со кој ќе се обезбеди подобра изгорат марки.За да се избегнат повреди на вашите раце. 100% храна одделение солидна прачки.Цврсти и издржливи.Храната не ќе падне.Не-магнетни не ' рѓа, не-стап.Исчисти е лесно и брзо (Четка не се вклучуваат).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне