• Свеж
olalunule Скијачки Очила Аикидо Очила за Мажите и Жените Анти-УВ Анти-МАГЛА Сферични Frameless Двојно-Layer Поларизирани Леќи Скијачки Очила во текот Очила

olalunule Скијачки Очила Аикидо Очила за Мажите и Жените Анти-УВ Анти-МАГЛА Сферични Frameless Двојно-Layer

Buyers rating:
DEN 767.76

Од стока

????[ЈАСНИ Визии добар избор за да се поминат убави зимски со вашето семејство.Ве молиме користете мека крпа за да ги избрише и да се исчисти надворешни леќа.Ве молиме да се стави на скијачки очила во торбичка или кутијата кога не ги користите.Ве молиме да се прилагоди на појас во првата и одржување на ски-очила тесни на главата пред притискање на наклон.Ве молиме проверете дали снег очила се чуваат во позиција без празнини во горниот рамка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне