• Свеж
Jsmhh 6 Парчиња Вештачки Бисер Коса Ноктот Клипови Шампањ Ретро Коса Стеги Среден Мал Не се Лизга Barrettes Декоративни Коса Клипови Коса Додатоци за Жени, Девојки 6 Стилов

Jsmhh 6 Парчиња Вештачки Бисер Коса Ноктот Клипови Шампањ Ретро Коса Стеги Среден Мал Не се Лизга Barrettes

Buyers rating:
DEN 1070.16

Од стока

Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.Пакет содржина : ќе добиете пакет со 6 парчиња вештачки бисер коса ноктот клипови во 6 различни стилови кои се сите исклучителна доволно количини за задоволување на вашите разни барања на големини стилови под различни околности практични за вас да одговара со дневен изглед."Карактеристики : 6 Различни стил : Класичен и трендовски дизајн на нашата коса ноктот клипови во 6 различни стилови на ноктот облик дизајн со вештачки бисери да се вклопи во вашиот различни дневна облека се направи повеќе привлечна кога носат нашите клипови во толпата се одрази на вашата домот вкус.Погоден за повеќето услови и типови на коса.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!".Ноктот облик дизајн : ова губење на менгеме е дизајниран со обликот на ноктот кој може да го дофати соодветна сума на косата, стајлинг не се лизга, не треба да се прилагоди постојано да нема притисок за вашата коса и скалп обезбедување на вас со удобно носење искуство; Забелешка : нашата коса клипови се на средни и мали не се погодни за густа и долга коса.Ретро и шик стилови : нашите шампањ коса стеги се во 6 различни стилови едни е популарно да се сретне со последните трендови вклучувајќи костец во облик на полумесечина триаголник форма премин форма украсени со различни големини и количини на вештачки бисери ретро и класичната како дополнување на вашата колекција на коса додатоци. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга."прашај : 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.

Карактеристиките

Size:
medium and small
Color:
as pictures show
Package includes:
6 x Artificial pearl hair clips :
Warming note:
Not suitable for contacting with water please store these hair clips at a dry condition for maintain the bright colors. :
Small and inedible items please keep away from children. :
prompt:
1. The actual project color may be slightly different due to lighting effects/environment, display brightness setting, etc. :
2. Regarding the size, please allow a difference of 1-2 cm due to manual measurement, thank you! :
I hope to provide you with a better service. If you have any questions, please feel free to contact us, please search for ‘jsmhh’ for related products! :

Вака можеби ќе ви се допадне