• Свеж
Beadsnice 1pc Чисто Сребро Ноктот Прст Прстен Поставување 5 Канџи Круна Празно Поставите Cabochon Камен Овална Топката Прилагодливи Prong Трим DIY Прстени Накит Компоненти Зана?

Beadsnice 1pc Чисто Сребро Ноктот Прст Прстен Поставување 5 Канџи Круна Празно Поставите Cabochon Камен Овална

Buyers rating:
DEN 1320.00

Од стока

❤ Материјал : Направен од висок квалитет на 925 Фунта Сребро,не е лесно да исчезнат исклучување,издржливи во употреба.Без никакви штетни состојки.Lead-free & без никел, еко-пријателски & non-алергиски, цврсти и издржливи.Високо полиран мазна површина, добро за чувствителна кожа. ❤Висок Квалитет Чиста Sterling Silver Ноктот Прст Ринг со Поставување 16mm(должина) ноктот Поставување на Празно.Прстен Големина од 6 до 8.Количина : 0.95 грам/1 парче. ❤Овој Прстен Празно Собата е Совршен за Вашиот Накит Одлуки Потреби.Овој Прстен големина е од Големината 6-8 и е да се Постави со Cabochon Круг Камен.Оваа ноктот празно поставување со декоративен венец, трим ви овозможува да го прилагодите вашиот накит со камења. ❤Добиете Професионален Изглед Резултати со Оваа Чиста Sterling Silver Ноктот Прст Прстен Амбиент.Оваа Никел и Олово Слободни 925 Фунта Сребрен Прстен Празно е Одлична за вашиот DIY Прстен креации. ❤Отворено Ѕвони Дизајн се одликува со Раскошен Празни Ринг со Поставување на Декоративни ноктот тапацир на Едниот Крај.Можете да го поставите овој прстен со Cabochon или Зголеми намали Gemstones или со кристали.Оваа sterling silver прстени прилагодувања е идеална опција за diy прстени одлуки , флексибилни канџи заврши и да ја поправите камења од различни големини , силно го поддржуваат различни скапоцен камен да се направи уникатен дизајн за да ја осветлува вашата убавина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне