• Свеж
2Pack Портокал Сушени Памук Потпури Торба со Светло Портокалова Мирис, Мирис, Мирис Торба & Вазна Додатен за Бања,Livingroom,Дома Декорација

2Pack Портокал Сушени Памук Потпури Торба со Светло Портокалова Мирис, Мирис, Мирис Торба & Вазна Додатен за

Buyers rating:
DEN 405.36

Од стока

Материјал:направени од сушени природни материјали потпури торба.Вклучува 2 парчиња,секој пакет е 13.78×4.33 инчен и 0.47 lb.Бидејќи на свеж портокал мирис,исто така, погодна за лице кои се исклучително осетливи на мириса.Со живописни бои и портокал мирис,што е доволно добар и чување на лош мирис надвор од дома,канцеларија,бања,автомобил,тоа е исто така добар додатен за празни чаши и вазни.Спакуван во cellophane торба и врзан со лентата.Совршена како Божиќ подарок и роденденски подарок за вашите семејства.Боја : Портокал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне