• Свеж
Norton Абразиви IB64 Индија АО Комбинација Ронки Benchstone Со Грубата и Фината Жито, Алуминиум Оксид Абразивни, Портокал/Браун Бои, Круг, 4 Дијаметар x 1 Дебели

Norton Абразиви IB64 Индија АО Комбинација Ронки Benchstone Со Грубата и Фината Жито, Алуминиум Оксид Абразивни,

Buyers rating:
DEN 600.00

Од стока

Удобен комбинација на грубата и фината ронки страни на Индија алуминиум оксид абразив.Крупен чакал површина создава силен рабови и парична казна ронки површината продуцира долготрајни рабови.Острат масло ја подобрува острат акција и да се минимизира затнување на камења' површината.Идеални за чиста deburring, генерирање заинтересирани рабови и квалитетот завршува.Norton Индија AO (Алуминиум Оксид) Комбинација Ронки Benchstone произведува силен, долго-траен рабовите со својата уникатна комбинација на грубата и фината ронки алуминиум оксид абразив.За да се подобри острат и да се намали затнување, употреба со масло.Идеални за чиста deburring, овие benchstones ќе произведува остри рабови и квалитетот завршува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Eze Пати Дијамант Острилка
  • Свеж
Се проценува:

Eze Пати Дијамант Острилка

Пакет Димензии : 33.274 cms (L) x 13.208 cms (W) x 2.54 cms (H).Тип На Производ : Алатки.Пакет Количина : 1 Земја На Потекло : Са

DEN 318.96