• Свеж
TOOLDO Рутер Битови 12 Парчиња Сет, 12 Компјутери 1/4 месо тело, Почетник Рутер Малку Комплет за DIY, Дрво Проект, Висок Степен на

TOOLDO Рутер Битови 12 Парчиња Сет, 12 Компјутери 1/4 месо тело, Почетник Рутер Малку Комплет за DIY, Дрво

Buyers rating:
DEN 671.76

Од стока

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1/4 инчи месо тело е првиот прифатлива рутер битови пакет за почетници.Универзална 1/4 инчи месо тело одговара на сите модели на рутери,(или рачни или benchtop рутер табела), како што се TOOLDO, KOWOOD, Bosch, De Walt, Makita,Милвоки.со, MNA,Портер & Кабел, Вештин, Ryobi, Црно-Декер.Карбид-Падна Битови - Карбид падна битови задржат своите врвни цврстина на високо обработка температури генерирани од страна на високо сечење брзина и гасови кои го намалуваат обработка циклус време.На смолкнување Агол Технологија-TOOLDO рутер малку има смолкнување агол технологија, што може да се подобри сечење квалитет, брзина и се протега услуга живот.Наклонети агол, овозможува отстранување на дрво чипови.Широко Апликација-Идеален за ивица, средување, veining, и grooving сите видови на дрво,МДФ, честички одбор, иверица компактен панел.Совршен за дом, вратата, дрво тротоарите, ламперија и и други carpeting проекти.Лесно да се извлече и го носат -пластична кутија е Лесен и удобен, Лесно да се извлече, транспарентни windows и налепници, лесно точно да се добие рутер битови сакате да ја користите.Ако наидете на проблеми при користење, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе ви помогнат да се одговори во времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне