• Свеж
Мултифункционален Benchtop Planer 6 инчен десктоп електрични planer преработка на дрво и планирање

Мултифункционален Benchtop Planer 6 инчен десктоп електрични planer преработка на дрво и планирање

Buyers rating:
DEN 11976.00

Од стока

【Големи прилагодување】 Прилагодливи агол (90-135°), прилагодливи длабочина (0-3мм). 【Големи димензии】580*155mm табела големина, може да процесот 150mm ширина дрво на едно време. 【Високо-моќен мотор】1800 W, 12000rpm. 【Силикон челик сечилото】Брза инсталација дизајн, надворешни јаглерод четка, лесно може да го замени. 【Заштита од преоптоварување】Подолго машина живот.Голем дијаметар прашина штекер, која може да биде поврзан со правосмукалка.Параметар : Напон : 220 V 50 Hz Rated моќ : 1800 WNo-оптоварување на ветер : 12000r/min Table големина : 580*155mm Planing ширина : 150mm Planing длабочина : 0-3mm Packing големина на : 600*365*270 mm Weight : 10.5 kg Package вклучуваат : 1x сет од 6 инчен planer(со две ножеви)Некои додатоци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне