• Свеж
Muldale Оксфорд Сина Двојно Рерна Mitts со Чај Удобна за Teapot | Природен Памук Екстра Дебели Материјал | Направени во Англија, велика БРИТАНИЈА

Muldale Оксфорд Сина Двојно Рерна Mitts со Чај Удобна за Teapot | Природен Памук Екстра Дебели Материјал

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

СООДВЕТЕН СЕТ - 1 чај удобна и 1 двојна рерна ракавица, заврши во оксфорд морнарско сина боја.БРИТАНСКИОТ НАПРАВИ - Muldale ви носи нови Текстилни опсег, Направени во Англија со користење на најдобрите на Англија е Традиционално, Квалитетот Производство процеси. 100% ПАМУК - и Двете производи се изработени од 100% памук со длабоко се пополни внатрешни работи.Заврши во лен ткаат сина памук, со неутрална боја на слонова коска уреденост.Погоден за појавување на било Кујна украси.ТЕШКИ РЕРНА РАКАВИЦИ - Оваа екстра дебели рерна ракавици обезбеди подолг заштита за рацете и зглобовите.На страна џебови се великодушно распоредени освен да ви помогне да се движат слободно, како и ќе им служи на вашата трпеза.Се ВКЛОПУВА ДО 6 ПРВЕНСТВО TEAPOTS - Со тоа е дарежлив големина, овој чај пријатно е направен за да ги собере сите стандардна големина teapots - Чај за Еден до 6 Чаши.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

KMN Дома Краставица Силикони FingerMitts
  • Свеж
Се проценува:

KMN Дома Краставица Силикони FingerMitts

Силикони.Краставица зелена боја храна одделение силиконски 5Го Впери Прстот Умешност 500 степени F Отпор�

DEN 406.80
Neoprene Рерна Мит (1)
  • Свеж
Се проценува:

Neoprene Рерна Мит (1)

црна,црвена боја.пластика,полиестер.Shield себе си од готвење изгореници од ширењето на топлина со овој тр�

DEN 398.16