• Свеж
Направи Тоа Реално Дизни Зомби Моден Дизајн Светлина Табела - Моден Дизајн Следење на Светлина Кутија или Деца - Вклучува Следење на Светлина Маса, 3 Обоени Моливи, С

Направи Тоа Реално Дизни Зомби Моден Дизајн Светлина Табела - Моден Дизајн Следење на Светлина Кутија или Деца

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

3 боење моливи.СОВРШЕН ЗА ВОЗРАСТ ОД 8+.На Зомби е тематските сет вклучува светлина таблета, обоени моливи, блок за цртање со дизајн водич и налепници.Овој Моден Дизајн Следење на Светлина Табела им помага на младите девојки се развие казна-мотор, визуелна, и само-актуелизација вештини - сите додека има експлозија како во развој моден дизајнер!.Настава на состојба.НАУЧЕТЕ МОДЕН ДИЗАЈН.Со овој all-inclusive модниот дизајн во собата, младиот и надежен модни креатори можат да научат како да го скицирам и да подготви еден-на-еден вид дизајни инспирирани од страна на Дизни е Зомби!Светлината нагоре следење на маса и подлога водичи деца да се следи и да се подготви нивните омилени Зомби облека и ликови со вклучени следење на страници и тогаш тие можат да работат својот пат за слободни рака цртање сопствени модни дизајни!Дизни Зомби Моден Дизајн Светлина Маса е совршен начин за млади модата да интерактивната инсталација својата модна кариера!. 3 следење на страници.Со бескрајни дизајн можности, девојки на возраст од 8 и до може да се создаде изгледа дека го одразуваат нивниот уникатен стил, додека истражуваат својата креативност преку игра и експериментирање.Следење на светлина табела.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне