• Свеж
PROSUN Брзо Вчитување 2 Инчен Лента Пиштол Фармацевт Пакување Пакување Запечатување Машина TG01 (TG01-WHT)

PROSUN Брзо Вчитување 2 Инчен Лента Пиштол Фармацевт Пакување Пакување Запечатување Машина TG01 (TG01-WHT)

Buyers rating:
DEN 311.52

Од стока

★Адаптивни : се Вклопува 2 инчи широка лента, редовни или дебели лента, лента, НЕ е вклучена. ★Брзо : Брзо вчитување дизајн ви помага да работат ефикасно. ★Мазна : ДВЕ РОЛКИ дизајн, да ги задржи на снабдување МАЗНА, дури и кога лента работи на ниско ниво. ★Екстра Сечилото : Еден екстра замена на сечилото е вклучена, остар и издржливи нерѓосувачки челик сечилото. ★Удобно : Ергономски дизајн форма направи вашата работа удобно.На совршен, професионален решение за брзо и лесно пакување и затворање на кутии, пакети, krabičkách или ѕид снимање.Добра алатка ви помага да работи побрзо, добар изглед алатка ви помага работа посреќни.Обиди се со нашите иновативни лента пиштол!Направени од премиум насликани метал, трајни производи за тешки-должност (или безгрижно) употреба.Нема повеќе кинење и разделување на вашата лента.Smart страна на вчитување на дизајн ви овозможува брзо да вметнете нова лента се тркалаат во само секунди, што го прави вашиот пакување работа задоволство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне