• Свеж
Meichoon лупа за Читање,8X Зголемување Преносни Рачен Зголемувачот со Клучните Синџир,за Накит,Сликарство,Резба,Занаетчиски,поштенски Марки,Шиење,Поправка

Meichoon лупа за Читање,8X Зголемување Преносни Рачен Зголемувачот со Клучните Синџир,за Накит,Сликарство,Резба,Занаетчиски,поштенски

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

【Висок квалитет】објектот се носат-отпорни,не-исчезнува,одлична изработка. 【8 X зголемување】Оваа зголемувачот има зголемување на 8 X и е јасно видливо во областа на гледање. 【Оптичко стакло леќа】Со висока транспарентност-оптичка леќа,сликата е остар и зголемување е вистински. 【Апликација】Соодветни за деца да се набљудуваат инсекти и да се истражуваат,а исто така може да се користи за стари лица за да читаат весници и списанија. 【Како подарок】најдобар избор за подароци за стари лица или деца.Производ параметри : Производ материјал : метал + оптичко стакло lens Product повеќе : 8 XLens дијаметар : 80mm Product големина : 215mm X90mm X16mm Product тежина : околу 248g Product пакување : меур торба + боја box Product употреба : читање, читање весници, мапи, итн.Пакување листа : лупа * 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне