• Свеж
Arzum Okka Автоматско турски/грчки Кафе Машина, САД 120V УЛ, Црното/Хром

Arzum Okka Автоматско турски/грчки Кафе Машина, САД 120V УЛ, Црното/Хром

Buyers rating:
DEN 6957.36

Од стока

Автоматско турски/грчки Кафе машина.Автоматски brews и истура Кафе директно во чашата(s).Авто-чистење на функцијата.Бавно подготовка функција.Различни куп-големина на копче.Може да се направи 1 или 2-шолја турско кафе во исто време.Вклучени компоненти : Quick start водич.Arzum Okka brews турски/грчки Кафе автоматски и истура директно во чашата(s) со совршен пена.Сите што треба да направите е да се стави кафе (и шеќер или зачин во прав, ако сакате) во подготовка на судскиот совет и притиснете 1 или 2-купот на копчето.Arzum Okka не остатокот автоматски и вашиот кафе е подготвен да се ужива во помалку од 1. 5 минути. "Бавно пијалак" функцијата, со што се проширува процесот на подготовка на околу 5 минути, ви нудиме вкусот на споро сварено турски/грчки кафе.Arzum Okka чисти себе со притискање на едно копче.Arzum Okka е уникатен дизајн беше призната од страна на Црвена Точка и Плус X награди за дизајн.Тоа е целосно компатибилен со НАС стандарди; УЛ-одобрени, доаѓа со НАС-приклучок и работи со 120 V.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне